My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 
 Návštěvy
Celkem:71051
Tento rok:6282
Měsíc:530
Včera:29
Dnes:17
Online:0
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Screeny Minirol
Screeny Minirol

Nejmodernější zástupce na trhu stínící techniky jsou tzv. screenové rolety vyrobené kombinací skelných vláken s potažením PVC. Tyto tkaniny zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Při zvolení správné látky do screenového balu zajistíte stín do místnostní aniž by byla v místnosti tma, snížíte teplotu v místnosti a přitom si zachováte své soukromí. Screenové rolety se navíjí do boxu,který je dán výškou zastínění.

V nabídce máme tří základní typy screenů a to zipscreen, screen a cable screen.Screeny lze ovládat motorickým pohonem s ruzným příslušenstvím ale i mechanicky přes gurtnu a převodovku. Každý typ látky splnuje jiné hodnoty zastínění. Boxy a vodítka rolety můžeme nabídnou dle vzorníku RAL nebo decograin imitace dřeva.

Zipscreen

V této variantě je tkanina uchycená, napnutá a vedená ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je screen extrémně stabilní a vysoce odolný proti silnému větru. Tento typ screenových clon umožňuje realizaci velkých rozměrů.

V uzavřené pozici slouží také jako ochrana proti hmyzu. Tento typ screenu je také nazýván Zipscreen nebo Fixscreen.

Cena screenových rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá  na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému ovládání  screenů. Kalkulaci Vám na požádání rádi předložíme  přesně na míru Vašich potřeb.

Konzultace na místě realizce technikem je zdarma.  


Výhody Zipscreenů

Slouží jako síť proti hmyzu. V uzavřené poloze zipscreen zajistí dokonalou ochranu proti hmyzu.

Úplné zatemnění
Zipscreen dokáže v kombinaci s nepropustnou látkou zajistit úplné zatemnění místnosti.

Vysoká odolnost vůči větru
Díky použití kvalitních komponentů a materiálů při výrobě je dosaženo odolnosti vůči větru až 80 km/h.

Screen

Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled.

Jednoduchá varianta screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčená ve vodících lištách. Je vhodná do všech typů rodinných domků či administrativních budov.

Screen
Tato varianta  patří mezi často používaná řešení, kde je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo krytá ve spodním lemu látky. Oba systémy se hodí pro různá řešení, takže záleží pouze na Vašich preferencích.

Cena screenových rolet
Cena screenů je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety.

Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.
 Výhody screenů

Skrytý box
Systém je částečně integrován do fasády. Box screenu je vložen do předem připraveného zaomítacího pouzdra. Viditelnou částí boxu je spodní strana zavíracího dílu, která slouží k revizím a údržbě rolety.

Maximální rozměry
Sledujeme trendy v současné architektuře, které vévodí velké prosklené plochy. V současné době nabízíme u tohoto screenového systému rolety s maximální plochou 16 m2.

Všechny barvy RAL ve standardu
Rám screenové clony, který tvoří krycí box, vodící lišty a koncová lamela, je dodáván v barevném provedení podle přání zákazníka. Není zde téměř žádné omezení při výběru barvy. Rovněž nabídka screenových tkanin je široká.Cablescreen

Oblíbenou variantou screenových rolet je systém Cablescreen. Vodící lišty jsou nahrazeny lanky, která vedou spodní koncovou lištu. Lanko je připevněno pomocí upínáků k podlaze nebo oknu.

Cena screenových rolet
Cena screenů je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety.

Cenu Vám na požádání rádi sdělí naši proškolení obchodní partneři.Výhody  Cablescreenů

Čistý výhled
Moderní design dává prostor umístění screenu mimo jiné do moderních a minimalistických staveb, kde je samozřejmostí zabudování okenních profilů do stěn. Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Stejné požadavky jsou pak kladeny při výběru stínící techniky. Screenové rolety s lankovým vedením zachovají čistý výhled.

Subtilní box
Boxy, do kterých se screenová tkanina navíjí, jsou vyráběny z válcovaného nebo extrudovaného hliníku. Krycí výška boxů je velmi malá od 89 mm do 103 mm. Boxy jsou tedy nenápadné a subtilní.

Všechny barvy RAL ve standardu

Rám screenové clony dodáváme podle přání zákazníka v rozmanitém barevném provedení. Nabídka tkanin pro screenové rolety je také bohatá.


ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v