My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 
 Návštěvy
Celkem:71050
Tento rok:6281
Měsíc:529
Včera:29
Dnes:16
Online:0
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Rolovací mříže Minirol
Rolovací mříže Minirol

Rolovací mříže dnes již nepředstavují pouze účinnou ochranu a spolehlivý bezpečnostní prvek, který chrání před vloupáním, ale jsou také estetickým řešením chráněného prostoru. Rolovací mříže dodávají objektu jedinečný lehký výraz a tím pádem mají i velmi široké uplatnění. Lze je použít pro privátní i pro průmyslový sektor. V soukromé sféře jsou vidět především mříže na oknech nebo mříže na balkonech. U malých obchodů se denně setkáváte s rolovacími mřížemi na dveře, v nákupních centrech, bankách, poštách a podzemních garáží, kde je s nimi zajištěn vstup nebo vjezd.

Prosvětlení a provzdušnění 

V nákupních centrech nebo v podzemních garážích je požadována spolehlivá ochrana prostoru před vloupáním se zachováním maximálního provzdušnění a prosvětlení prostoru. Bezpečnostní rolovací mříže se k tomuto účelu skvěle hodí. V dnešní době se mříže již standardně ovládají elektricky.  Klíčové spínače, čtečky otisků prstů, dálkové ovládání… to vše je dnes běžnou praxí. Je také kladen velký důraz na bezpečnost osob, které jsou v blízkosti pohybující se mříže. Vše je směrováno k maximální spokojenosti obsluhy a bezpečnému provozu Dalšími atributy je, životnost, náklady na servis a komfort ovládání. Podle toho jak si poskládáte svoje priority, Vám bude nabídnuto to nejlepší řešení.

Široká nabídka mřížovin

Nabídka mřížovin pro výrobu rolovacích mříži je široká. Vyrobeny jsou z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku, čímž je zajištěna i dlouhá životnost rolovacích mříží. Jednotlivé produkty vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka včetně barevného provedení. Vlastní mřížoviny se typově dělí do několika skupin. První je klasická skládaná mřížovina. Kde jsou ocelové či nerezové trubky vytvarovány a pospojovány sponami. Velice oblíbená v obchodních centrech. Slouží k zabezpečení a reprezentativnímu uzavření prodejny. Této konstrukce využívají i bezpečnostní mříže. Jejich výhodou je velká průhlednost či vzdušnost chcete-li.Mřížový bal  lze zakomponovat bez velkých  stavebních úprav. 

Rolovací mříž lamelová

Lamelové systémy mají obecně nízké náklady na servis, a jestliže tuto vlastnost spojíme s perforovanou mříží, která je ideální řešením z hlediska bezpečnosti, máme řešení pro průmyslové provozy či hromadné garáže. Hliníkové okénkové mříže jsou zase skvělým řešením pro zabezpečení malých obchodů a nejen proto, že je lze lakovat.Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Nabídka typů lamel je široká a to s označení EX 44 P, EX 57 P  nebo z extrudovaných s označením EX 77, které splňují ty největší nároky na kvalitu a bezpečnost.
                                                                                                                                Lamely mají proseknutá okénka, jejichž velikost a vzdálenost souvisí s konkrétním typem produktu. Rolovací mříže se vyrábí z kvalitního hliníkového materiálu a mohou být povrchově upraveny lakováním dle vzorníku RAL.


Rolovací mříž skládaná - Tvar obdélníku  s označením MP 230

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe poskládaných prvků, jako jsou osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli a hliníku.


Rolovací mříž skládaná - Tvar  vlny s označením MP 85  PLNÁ

Výplň mříže je složená z podélných kulatin natvarovaných do vln a vzájemně spojených ocelovými sponami. Výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli s galvanickým zinkování na žlutou nebo  stříbrnou barvu. Všechny typy mříží se dodávají a montují bez kastlů, ale i ten lze u menších rozměrů dodat.

ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v