My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 
 Návštěvy
Celkem:71052
Tento rok:6283
Měsíc:531
Včera:29
Dnes:18
Online:1
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Hliníkové zábradlí pro panelové a bytové domy
My navrhneme, vyrobíme a namontujeme Vaše hliníkové zábradlí

Profilové a plné hliníkové zábradlí pro panelové a bytové domy

Hliníkové zábradlí ALUMINCO lze vyrobit pro všechny typy panelových, cihlových domů a novostaveb. Konstrukce je možno přizpůsobit jakémukoliv tvaru balkonů v půdoryse. Pro tyto účely jsou navrženy a pro výrobu bez problémů vyrobitelné různé úhly balkonů. S tímto hliníkovým systémem lze řešit všechny detaily, jako jsou mezistěny, zástěny na balkonové zábradlí, francouzská okna, schodiště, vchody, terasy atd. Výplň těchto balkonů a to pokud se jedná o typický panelákový balkon nebo lodžii je několik možností. Díky promyšlenému systému zacvakávacích lišt lze do tohoto typu zábradlí instalovat jakoukoliv deskovou výplň. Mezi nejprodávanější výplně patří bezpečnostní sklo Connex mléčný. Bezpečnostní sklo dodáváme také v jakémkoliv jiném provedení - čirém, barevném nebo dle vzorníku VANCEVA.

Dalšími typy výplní jsou desky FUNDERMAX a tyčová výplň, kterou lze se skleněnou výplní libovolně kombinovat. Balkonové zábradlí má samozřejmě veškerou potřebnou dokumentaci včetně statických výpočtů a rázových zkoušek na všechny druhy výplní.

Nabízíme variantu Klasik s výplní, která je zasklena až pod madlo nebo variantu Trend, která se liší pouze ve zpracování zasklení a to z průhledem mezi výplní a madlem.

Nejednoduší je výplň tyčová – hliníkové profily jsou svařovány na danou délku a výšku balkonu dle způsobu montáže. Tyčová výplň dle normy s rozestupy mezi sebou a výškou od spodního profilu pod madlo. Tento typ se dá kombinovat s plným zasklení a nejenom bezpečnostní sklem. Barevná škála dle vzorníku RAL.

Druhým nejvíce používaným zasklením je zasklení z bezpečnostního skla Connex a to o síle 6,4 mm dle rozměrů balkonů nebo 8,4 mm opět dle rozměrů větších ploch. Bezpečnostní sklo může být čiré s folií, nebo mléčné – a to opět dvakrát sklo s folií, ale v tomto případě mléčnou. Nejvíce ceněné zasklení je sklo probarvené do odstínu šedé, kouřové, bronzové nebo zelené. Z hlediska bezpečnosti je stejné jako sklo bezpečnostní čiré nebo mléčné, ale designový prvek dodává zábradlí velmi estetický prvek. Barevná škála dle vzorníku RAL.

Třetím velmi žádaným prvkem v zasklívání balkonů nebo lodžií je neprůhledná Fundermax deska v nepřeberné barevné škále, ale i v imitacích dřeva. Balkonům dodává zvláštní osobitý design a není vůbec zanedbatelná záruka výrobce.

Způsoby kotvení:

V kotvení jsou základní tři způsoby :
  1. První způsob je kotevní z čela, ale zde je velmi důležité, aby pro toto kotvení bylo uzpůsobeno několik zásad, které jsou ale velmi důležité pro technické podmínky. Nejdůležitější je přední část balkonu, kde by se mněla celá kotevní patka osadit a držet celý balkon nebo lodžii. Dle délky balkonu nebo půdorysního tvaru balkonu se zvolí počet kotvení. Tato výška by měla být alespoň 150 mm na výšku a další nutná podmínka je, že panel nebo deska betonu musí být natolik zdravá, že se do ní dá tento balkon dobře nakotvit. Z důvodů nenarušení hydroizolace a pozdějšího možného zatékání je tento způsob nejlépe vyhovující. Noha s patkou se vyrábí dle šířky okapnice na balkoně. Použitý materiál pro kotvení je zásadně nerezový.
  2. Druhý způsob kotvení je zvrchu. Je to způsob kotvení pokud by z jakéhokoliv důvodu nebylo možné využít další dvě varianty, které jsou popsány v tomto technickém listě. Pokud zábradlí nepřesáhne délku 3 600 mm není nutno kotvit balkon do podlahy, ale pouze použít retifikační podpůrnou nohu.
  3. Poslední způsob kotvení je nejelegantnější způsob je přes zásuvné profily do madla a spodního profilu. Toto kotvení se dá použít i přes zateplovací systém balkonů nebo lodžií. Jedinou estetickou nevýhodou jsou viditelné zásuvné kotvy na boku lodžiových stěn.
Balkonové zábradlí vyrábíme zejména pro panelové a bytové domy, lze jej však použít i pro rodinné domy. S tímto hliníkovým systémem lze řešit všechny detaily, jako jsou mezistěny, zástěny na balkonové zábradlí, francouzská okna, schodiště, vchody, terasy atp.

Výhody tohoto zábradlí:
  • vynikající vzhled zábradlí
  • svařovaný a velmi stabilní typ zábradlí
  • bezproblémová výměna výplní
  • bezúdržbová povrchová úprava
  • snadná a rychlá montáž
  • možnost následného zasklení
ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v