My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 
 Návštěvy
Celkem:71052
Tento rok:6283
Měsíc:531
Včera:29
Dnes:18
Online:1
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Předokenní rolety Minirol
Předokenní rolety Minirol

Stínící technika typu rolet do oken účinně slouží k regulaci světla, teploty a hluku mezi interiérem a venkovním prostředím. Stahovací venkovní rolety okna ochrání před nepříznivými vlivy počasí a opotřebením. Předokenní rolety, nebo chcete-li venkovní rolety, jsou vhodné do všech typů obytných, občanských staveb a administrativních budov bez ohledu na fázi jejich dokončení.

V případě, že stále nemáte jasno, jaké stínění oken si pořídit, prostudujte si níže uvedené okenní rolety rozdělené podle typu montáže. Díky  variabilitě  systémů lze rolety umístit do jakékoliv stavby, ať už se jedná o stávající budovu, novostavbu nebo rozpracovaný projekt stavby. Novostavba umístěním rolety do zaomítacího boxu, případně do roletového překladu, nevytvoříte žádné tepelné mosty. Ideální je rozhodnout se pro rolety již ve fázi hrubé stavby.

Dodatečná montáž
Uložení rolety do viditelného boxu je ideální, pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento systém nevytváří  tepelné mosty.

Montáž s oknem
Roletový box je orientován směrem do místnosti, což oceníte např. v situaci, kdy jej chcete skrýt, nebo v místech kde je problematický přístup zvenčí.
Box je zateplen vložkou z NEOPORU, tedy materiálem 2× efektivnějším než polystyrén. 

Předokení roleta Classic

Tento typ rolety na okna je určen pro osazení s viditelným krycím boxem a vodícími lištami pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb. Lze ji montovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení rolety do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu.
Tento systém nevytváří tepelné mosty.

CLASSIC – roleta s viditelným boxem  je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení.  

Řešení na míru
Rozhodli jste se pořídit si venkovní stínění proti slunci, ale nejste si jisti, zda zvolit raději hliníkové nebo plastové předokenní rolety? Současně s tím byste měli začít uvažovat nad tím, jaký vybrat typ exteriérové rolety a jeho ovládání. S těmito všemi otázkami Vám rádi poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům. Například bez problémů zajistíme výrobu a prodej předokenních rolet na střešní okna. Samozřejmou součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis.

Cena předokenních  venkovních rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému ovládání  rolety. Kalkulaci Vám na požádání rádi předložíme  přesně na míru Vašich potřeb.       

Montáž bez nutnosti stavebních úprav 
Rychle a jednoduše lze namontovat roletu na rám okna nebo fasádu stávající budovy bez nutnosti stavebních úprav. Jednoduše se tak obejdete bez stavebního povolení.

Typy boxů
Velikost roletového boxu je závislá na rozměru rolety. Tvar boxu si však můžete libovolně zvolit. Existují tyto typy boxů: 

Box hranatýBox kulatý

Box oblý
Box zkosený

Zaomítací rolety Minirol

Tento typ rolety je určen pro montáž pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.Roleta je charakteristická zaomítacím boxem. Box je odizolovaný a umístěný ve zdi nad okenním otvorem. Box dokonale splyne s budovou po dokončení fasády.

FASADE - roleta se zaomítacím boxem

Exteriérová roleta je složená z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Roletový box není viditelný, je zabudovaný nad okenním otvorem. Přední část boxu je potažena polystyrenem a připravena pro zaomítání a finální fasádní úpravu. Spodní část boxu tzv. revizní klapka slouží pro servis rolety.

Cena zaomítacích rolet venkovních je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému ovládání rolety. Kalkulaci Vám na požádání rádi předložíme přesně na míru Vašich potřeb. 

Box

Box je vyrobený z válcovaného hliníkového plechu. Spodní hrana opatřená předsunutou hliníkovou lištou o rozměru 25 mm, která slouží k zatáhnutí omítky. V přední části je umístěna polystyrenová deska, jejíž výška kopíruje výšku boxu.


Nadokenní rolety Minirol

Jedná se o systém, který je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Nadokenní rolety jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce.


MONO

= roleta s nadokenním PVC boxem. Tento typ rolety je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Krycí PVC box se umísťuje nad okno a je otočený do interiéru. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany přímo na rám okna pomocí speciálních šroubů. Díky adaptačnímu profilu se box přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině.

Cena nadokeních rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému  ovládání  rolety. Kalkulaci Vám na požádání rádi předložíme  přesně na míru Vašich potřeb.

Box

Roletový box je tvořen z PVC dílů, z nichž vnitřní díl je současně revizní klapkou, izolační polystyrénová vložka je součástí boxů.


Rolety do překladů Minirol

Rolety s roletovým překladem jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.
Překlad má následně dvě funkce nosnou a rovněž slouží jako schránka pro roletový bal. Součástí překladu je tepelná izolace. Roletu lze do překladu namontovat až po úplném dokončení stavby, kdykoli během jejího užívání.

HELUZ - roleta do roletového překladu

Předokenní rolety HELUZ jsou svou konstrukcí určeny pro novostavby osazené roletovými překlady značky HELUZ. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany do pouzder integrovaných v ostění. Největší předností této rolety je možnost instalace nosných roletových překladů v první fázi výstavby. Samotná montáž venkovních rolet může být provedena kdykoliv po dokončení stavby.

Cena rolet do překladů je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému  ovládání  rolety. Kalkulaci Vám na požádání rádi předložíme  přesně na míru Vašich potřeb.   

Box  tvoří samotný roletový překlad. 


ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v