My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 Návštěvy
Celkem:71052
Tento rok:6283
Měsíc:531
Včera:29
Dnes:18
Online:1
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  PROČ VÝROBKY OD NÁS
PROČ brány, branky, oplocení schodiště a balkony od NÁS

  • 15 let záruky
  • Zaměření zdarma
  • 5 let záruky na barvu a provedení dle vzorníku RAL nebo DECORAL (imitace dřeva)

Brány, branky, oplocení a schodiště od nás - Vy máte záruku, spolehlivosti dodávky, záruka kvality, vstřícné jednání ke každé zakázce.


Kvalita materiálu

1. Pro většinu lidí je velmi důležitý venkovní i vnitřní pohled na dům i zahradu, který již na první pohled dotváří charakter a soukromí obyvatelů. První a hlavní dominantou je oplocení s bránou a brankou, které jsou vstupem do Vašeho domova. Dále následuje schodiště a balkony. Tyto produkty jsme Vám schopni nabídnout od jednoho výrobce.

2. Nabízíme bezúdržbový materiál, vysoké technické provedení a nástřik nejlepší práškovou technologií nebo technologií decoral (imitace dřeva). Individuální řešení  pro Váš osobitý design, který si sami můžete navrhnout. Pomůžeme Vám se orientovat v několika desítkách modelů, tvarů, ukončení profilů špičkami. Při vyřešení designu je zde další otázka barevnosti. I zde jsou  možnosti několika stovek odstínů dle vzorníku RAL a v neposlední řadě vzorník dle Decoral/imitace dřeva. Ochotně Vám poradíme  se sestavením, designem a výběrem Vašeho ojedinělého výrobku pro Váš dům.

Zaměření zdarma

Velmi zásadním a důležitým krokem je osobní návštěva technika se zaměřením. Naši zákazníci dostanou všechny základní a důležité informace včetně vzorků materiálů, vzorníků barvev a pro inspiraci ukázku realizací na fotografiích v tabletu. Pomůžeme a poradíme s Vaší  představou, kterou přeměníme na Vaše přání.

VŠE je pochopitelně tak jako celá služba úplně zdarma.

  1. Stabilní šroubový systém oplocení a balkonů, brány a branky jsou svařované medotou TIG
  2. Brány, branky,oplocení a balkonové výplně svařované metodou TIG nebo šroubované nerezovým  spojovacím materiálem
Brány a oplocení velkých rozměrů nám umožnuje pouze svařované díly. Pro šroubovaní používáme zásadně nerezový spojovací materiál, který umožnuje kombinovat různé typy profilů mezi sebou to jak ve škále barevných odstínů, tak ve škále Decoralu/imitace dřeva.

Bezúdržbovost a čištění -záruka materiálu 15 let

Všechny výrobky z NAŠÍ dílny jsou v lakovně chemicky upraveny a očištěny, Prášková barva, která je nanesena technologií nástřiku dotvoří konečný ráz celého výrobku. Ošetřování není nutné. Při větším znečištění je možné použít obyčejnou zahradní hadici a oplocení a jiné výrobky pouze omýt proudem vody.
ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v