My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 
 Návštěvy
Celkem:71052
Tento rok:6283
Měsíc:531
Včera:29
Dnes:18
Online:0
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Profilové hliníkové zábradlí
Profilové hliníkové zábradlí pro rodinné a bytové domy

Zábradlí je vyrobeno kompletně z hliníkové materiálu a to z různých profilů, které dávají ráz bytové jednotce nebo rodinnému domku. Jednotlivé hliníkové prvky jsou spojovány metodou svařování nebo nýtovány. Dle povrchové úpravy se volí způsob výroby. Jednotlivé díly jsou k sobě dle výkresové dokumentace spojeny vhodným způsobem a po pečlivém obroušení a doladění je tento kus převezen následně na lakovnu. Pokud je zábradlí zákazníkem požadováno v úpravě Decograinu čili imitací dřeva, tak se jednotlivé části nejprve opracují a nechají se nastříkat technologií Decograin. Po vrácení těchto profilů z lakovny se jednotlivé části spojují a to šroubovým spojem nebo trhacími nýtky. Profilové zábradlí může být v kombinací výplně několika způsoby a to s kombinací bezpečnostní sklem Connex, dále s Alukobondem nebo Fudermax deskou, popřípadě jsou vyplněny vypalovanými ornamenty, které se dají snadno aplikovat do oplocení , bran nebo již zmiňovaných balkonů. O této možnosti připravujeme samostatnou sekci s ukázkami. Barevná škála dle vzorníku RAL nebo Decograinu.

Způsoby kotvení:

 V kotvení jsou základní dva způsoby kotvení a to z čela nebo zvrchu. Investor musí vždy zvážit, který způsob je pro něj nejvýhodnější.

Balkonové zábradlí vyrábíme pro všechny typy půdorysních balkonů a díky metodě svařování jsou naše výrobky bezpečné, trvanlivé a bezproblémové po celou dobu užívání. S tímto hliníkovým materiálem lze řešit všechny detaily, jako jsou mezistěny, zástěny na balkonové zábradlí, francouzská okna, schodiště, vchody, terasy, pergoly atd.

Výhody tohoto zábradlí:
  • vynikající vzhled zábradlí
  • svařovaný a velmi stabilní typ zábradlí
  • bezproblémová výměna výplní
  • bezúdržbová povrchová úprava
  • snadná a rychlá montáž
  • možnost následného zasklení
ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v