My vyrábíme – ostatní pouze prodávají
NAVŠTIVTE naši VZORKOVNU
Zámečnictví Bílý, s.r.o. - ekatalog.czDveře, vrata - ekatalog.cz
AKCE Hörmann 2019 - klikněte zde
PRONÁJEM PLOŠINY KONTAKT E-SHOP O FIRMĚ GALERIE VIDEA REFERENCE NAPSALI O NÁS
 
 Návštěvy
Celkem:71052
Tento rok:6283
Měsíc:531
Včera:29
Dnes:18
Online:0
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Hliníkové ploty
My navrhneme, vyrobíme a namontujeme Váš hliníkový plot

HLINÍKOVÉ PLOTY A OPLOCENÍ

JSME VÝROBCI CELÉ ŘADY HLINÍKOVÝCH PLOTŮ, NABÍZÍME MNOHO MOŽNOSTÍ A KOMBINACÍ TĚCHTO PLOTOVÝCH DÍLCŮ. V NAŠÍ NABÍDCE MÁME PLOTY PLAŇKOVÉ V NĚKOLIKA ŠÍŘKÁCH PLANĚK, PROFILOVÉ PLOTY UKONČENÉ NĚKOLIKA TYPY  ŠPIČEK, LAMELOVÉ PLOTY OPĚT V NĚKOLIKA PROVEDENÍCH, PLOTY Z DĚROVANÝCH PLECHŮ NEBO TAHOKOVU, OKRASNÉ PLOTOVÉ DÍLCE/LITÉ.

Jelikož jsme výrobci těchto plotových dílců, tak nám nedělá problém provést zakázkovou výrobu. Celý tento sortiment je nastříkán velmi kvalitní barvou, která je dle  vzorníku RAL. Pokud zákazník projeví zájem o výplň opět z hliníkových prvků,ale v imitaci dřeva, tak tato je provedena speciální postupem DECORAL dle vzorníku / imitace dřeva/. Díky této povrchové úpravě se hliníkový plot nemusí dále natírat a bude vypadat stále jako nový bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Výhodou hliníku je také tvarová stálost a pevnost, předčí tak různé plastové recykláty, u nichž hrozí vlivem teplotních změn ke značné deformaci. Hliníkový materiál a zvolená vhodná povrchová úprava Vám zaručí dlouhodobý a nadčasový pocit z krásné části Vašeho domova. Ve stejném provedení jako samonosné brány , vyrábíme otočné brány,oplocení, balkony a schodiště. Atypické výrobky jako pergoly, terasy s podlahou, židle a lavečky jsou taktéž v našem programu.Více informací se dozvíte na www.aluploty.cz.
ZÁMEČNICTVÍ BÍLÝ s.r.o., Plumlovská 511/204, 796 04 Prostějov, IČ 64506452
Spisová značka: C 22586 vedená u Krajského soudu v Brně
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 7.4.33), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v